Golden

Polski producent żywności liofilizowanej i mrożonek

GOLDEN to polski, certyfikowany producent liofilizatów oraz mrożonek. Naszym celem jest zachowywanie świeżości starannie wybranych warzyw, owoców, ziół i grzybów za pomocą nowoczesnej technologii. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, które zachowują wszystkie wartości odżywcze oraz kształt, kolor, zapach i smak. Nad całością procesu liofilizacji czuwa nasz doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość naszych usług i umiejętności. Dysponujemy również dużymi mocami przerobowymi, co pozwala nam efektywnie przetwarzać owoce i warzywa. Dodatkowo, samodzielnie dokonujemy podziału naszych produktów na różne frakcje, co daje nam możliwość dostosowania rodzaju frakcji do indywidualnych wymagań Klienta.

Ciągle doskonalimy nasze umiejętności i pogłębiamy naszą wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami branży. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby naszych Klientów i elastyczni w realizacji zamówień, aby zapewnić produkty najwyższej jakości.

Owoce suszone w loboratorium z pracownikiem który bada te owoce

Własna infrastruktura

Posiadamy nowoczesną infrastrukturę, specjalnie zaprojektowaną do procesów liofilizacji, suszenia i mrożenia, aby zapewnić kompleksowe możliwości przetwarzania i utrwalania produktów. Sami kroimy produkty na frakcje.

Owoce suszone w loboratorium z pracownikiem który bada te owoce

Własna uprawa wiśni (plantacja)

Posiadamy własną plantację wiśni, z której pozyskujemy surowce do naszych produktów. Dodatkowo, współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy dostarczają nam ekologiczne owoce i warzywa z własnych upraw.

Dlaczego warto wybrać firmę GOLDEN?

GOLDEN, polski producent liofilizatów, posiada ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat działalności. Poniżej przedstawiamy atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

 • 100% polskiego kapitału

  Jesteśmy w 100% polską firmą i z pasją rozwijamy naszą działalność. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie solidnej i rozpoznawalnej marki na rodzimym rynku, której innowacyjne podejście pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.

 • Duża elastyczność

  Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb Klientów. Oferujemy szeroki zakres usług, umożliwiając przetwarzanie różnych rodzajów produktów. Dodatkowo zapewniamy różne rozmiary i formy opakowań.

 • Certyfikaty

  Posiadamy certyfikaty, które gwarantują wysoką jakość usług oraz potwierdzają przestrzeganie standardów i norm. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, które dodatkowo pomaga w budowaniu zaufania wśród Klientów.

 • Szeroki wachlarz frakcji

  Wyróżnia nas fakt, że samodzielnie kroimy owoce, dzięki czemu dopasowujemy wielkość i kształt do potrzeb Klienta.

 • Duże moce przerobowe

  Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia, które pozwalają na przetwarzanie dużych ilości produktów w krótkim czasie. Z tak przygotowanym zapleczem możemy sprostać nawet największym zamówieniom.

 • Pakowanie

  Samodzielnie pakujemy nasze produkty, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad całym procesem, co gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie produktów i ich długotrwałą świeżość.

Call Now Button